Przedszkole Miejskie Kopernik w Grudziądzu

/*! elementor - v3.17.0 - 08-11-2023 */ .elementor-widget-image{text-align:center}.elementor-widget-image a{display:inline-block}.elementor-widget-image a img[src$=".svg"]{width:48px}.elementor-widget-image img{vertical-align:middle;display:inline-block}

Zdrowe kanapki JEŻYKÓW – ul. Kalinkowa

27.10.2023 – dzisiaj JEŻYKI, w związku z tematyką o zdrowym odżywianiu, przygotowywały zdrowe kanapki. Na efekty pracy nie trzeba było czekać zbyt długo. Wędlina i nabiał zostały obficie okraszone kolorowymi, warzywnymi dodatkami. Po zakończeniu kulinarnych prób, kandydaci na kucharzy, a być może masterchefów, wysłuchali kilku uwag od profesjonalistów – Pani Ani i Pana Krzysztofa. JEŻYKI postanowiły zabrać swoje dzieła do domu i poczęstować rodzinę. 😉

Skip to content