Przedszkole Miejskie Kopernik w Grudziądzu

/*! elementor - v3.17.0 - 08-11-2023 */ .elementor-widget-image{text-align:center}.elementor-widget-image a{display:inline-block}.elementor-widget-image a img[src$=".svg"]{width:48px}.elementor-widget-image img{vertical-align:middle;display:inline-block}

ZEGAR ODMIERZA CZAS…WIE O TYM KAŻDY (KRECIK) Z NAS – ul. Kalinkowa

   Zegar odmierza czas, o tym wie już każdy z nas… A to za sprawą realizowanego tematu kompleksowego. Jak upływa czas? KRECIKI zapoznały się z różnymi typami zegarów do pomiaru czasu, podczas wizyty u zegarmistrza, z zaciekawieniem obserwowały m.in. zegar z wahadłem… Tym razem podczas zajęć z zakresu edukacji plastycznej mieliśmy niebywałą okazję stworzyć swój własny zegar. Wykonały zegary, które służyły do rozpoczęcia nauki oznaczania godzin.

Skip to content