Dnia 20 i 21 kwietnia dzieci z wszystkich grup wybrały się na wycieczkę na Dworzec Kolejowy. Podczas wycieczki każde dziecko mogło wejść do kabiny maszynisty i usiąść na jego fotelu. Odbyła się również krótka przejażdżka pociągiem po stacji kolejowej.