W dniu 21 kwietnia 2026 r. dzieci z grupy „Jeżyki” i „Kreciki” były w kinie i obejrzały film pt.: „Pan Ryba”. Była to pouczająca historia o tym, jak radzić sobie z trudnościami i towarzyszącym im emocjami. Film bardzo spodobał się dzieciom i stał się świetnym wstępem do wspólnych rozmów o uczuciach.