We wtorek 12 maja Krasnale i Zające pojechały na wycieczkę na „Farmę Wiktorii”. Dzieci pomimo niepogody świetnie się bawiły. Miały możliwość karmienia lemorów, obserwowania kapibary, alpak oraz kangurów.Zwiedzały też motylarnię oraz uczestniczyły w warsztatach o cyklu rozwojowym motyli. Dla przedszkolaków była także zorganizowana dyskoteka. Nie zabrakło też czasu na piknik , który z racji warunków pogodowych był pod dachem….![]()
![]()
![]()
Wszyscy świetnie sobie poradziły i wspaniale bawiły.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()






























