Jeżyki na swojej pierwszej lekcji w szkole – ul. Kalinkowa
Nasza wycieczka do Szkoły Podstawowej Nr 15. Grupa Jeżyków, w środowy poranek, wybrała się na spotkanie w Szkole Podstawowej nr 15. Uczestniczyliśmy w lekcji zorganizowanej w klasie pierwszej, zobaczyliśmy klasę, etapy lekcji, widzieliśmy jakie zadania wykonywały dzieci. Dzieci mogły poczuć się już trochę uczniami siedząc w ławce ze starszymi kolegami, widziały jak przebiega…
Jeżyki na swojej pierwszej lekcji w szkole – ul. Kalinkowa Dowiedz się więcej »









