Mali ogrodnicy – ul. Konarskiego
Dzieci z grupy „Kubusie” dnia 20 marca z okazji powitania wiosny posadziły przepiękne kwiatki, które zdobić będą przedszkolny ogród. Dużo pracy, ale i dużo przyjemności sprawiła dzieciom wspólna praca.
Mali ogrodnicy – ul. Konarskiego Dowiedz się więcej »









