Udział w spektaklu pt. „Jaś i Małgosia” – ul. Dworcowa
W dzisiejszym dniu starsze grupy wybrały się do Centrum Kultury Teatr na spektakl, pt. JAŚ I MAŁGOSIA. Gdy na scenie pojawili się pierwsi aktorzy, dzieci były bardzo skupione. Z dużym zainteresowaniem śledziły losy bohaterów znanej baśni. Przedstawienie było pełne humoru, kolorowych scen oraz ciekawych efektów, które wywoływały uśmiech na twarzach najmłodszych….
Udział w spektaklu pt. „Jaś i Małgosia” – ul. Dworcowa Dowiedz się więcej »









