Otwarcie wystawy „Kosmos” – ul. Konarskiego
Dnia 5 marca wszystkie nasze przedszkolaki uczestniczyły w uroczystości poświęconej tematyce Kosmosu. Dzieci oglądały wystawę prac plastycznych przygotowaną przez swoich kolegów i koleżanki. Wzięły udział w konkursach i zabawach utrwalających wiedzę na temat Kosmosu.
Otwarcie wystawy „Kosmos” – ul. Konarskiego Dowiedz się więcej »









