Przedszkole Miejskie Kopernik w Grudziądzu

WIGILIA W PRZEDSZKOLU ul. Konarskiego

     Dnia 21 grudnia w naszym przedszkolu odbyła się Wigilia. Święta to magiczny czas, pełen miłości i nadziei. Tej magii nie zabrakło na naszej przedszkolnej Wigilii. Zajadanie się rybką, barszyczkiem i świątecznym ciastem było przyjemną ucztą dla wszystkich dzieci. Wspólne kolędowanie, dzielenie opłatkiem, składanie życzeń to nie tylko przekazywanie tradycji, ale również wzmacnianie bliskich i serdecznych relacji. Oczywiście nie zabrakło wyjątkowego Pana, na którego zawsze czekają wszystkie dzieci. Mikołaj osobiście odwiedził wszystkie grupy, a dla każdego dziecka przygotował świąteczne prezenty🎅. To była piękna przedszkolna Wigilia. Wszystkim życzymy: zdrowych i magicznych Świąt Bożego Narodzenia.

Skip to content