W Kosmosie – ul. Dworcowa
Dnia 6 marca w naszym przedszkolu odbyła się wystawa plastyczna pt. „W kosmosie”. Wystawie towarzyszyła wspólna zabawa, podczas której dzieci zapoznały się z układem słonecznym oraz „spotkały z patronem naszego przedszkola Mikołajem Kopernikiem”. Wyjątkowy gość opowiedział dzieciom o swojej fascynującej pracy związanej z jego wybitnymi odkryciami. Dzieci brały udział w różnorodnych zadaniach podczas…
W Kosmosie – ul. Dworcowa Dowiedz się więcej »









