TYGRYSKI poznają bibliotekę – ul. Konarskiego
Dnia 12.11.24r. dzieci z grupy ,,Tygryski „ były w Bibliotece Miejskiej– Filia nr7 przy ul. Chopina 33. Celem wycieczki było zapoznanie dzieci z działalnością biblioteki, pracą bibliotekarki, rozbudzanie zainteresowań czytelniczych, kształtowanie przekonania, że książka jest źródłem wiedzy i przeżyć. Dzieci dowiedziały się, co należy zrobić, aby zostać czytelnikiem oraz jak należy zachować się…
TYGRYSKI poznają bibliotekę – ul. Konarskiego Dowiedz się więcej »









