15 kwietnia grupy „Jeżyki” i „Kreciki” odwiedziła Centrum Kultury Teatr. Przedszkolaki z wielkim zaciekawieniem obejrzały spektakl pt. „Zaczarowana studnia”, który dostarczył im mnóstwo radości, śmiechu i wspólnego śpiewu.
Wizyta była nie tylko wspaniałą zabawą, ale też ważną lekcją ekologii. Dzieci dowiedziały się, jak cenna jest woda. To był dzień pełen pozytywnych emocji i wrażeń!








