Przedszkole Miejskie Kopernik w Grudziądzu

/*! elementor - v3.17.0 - 08-11-2023 */ .elementor-widget-image{text-align:center}.elementor-widget-image a{display:inline-block}.elementor-widget-image a img[src$=".svg"]{width:48px}.elementor-widget-image img{vertical-align:middle;display:inline-block}

Idziemy do kina – ul. Kalinkowa

   19 października dzieci z grupy Żabki, Kreciki i Jeżyki wybrały się do kina Helios na film pt. „Psi Patrol. Wielki film”. Przed seansem odbyła się pogadanka nt. higieny zębów, spotkanie z dziećmi poprowadziła pani, która w ciekawy i zabawny sposób przybliżyła konieczność dbania o zęby.

Podczas sensu dzieci zobaczyły, że w Mieście Przygód wyląduje magiczny meteor, który da szczeniakom z Psiego patrolu super moce. Dla Skye, najmniejszej członkini zespołu, jej nowe moce są spełnieniem marzeń. Ale sprawy przybiorą gorszy obrót, gdy arcy-rywal piesków, Humdinger, ucieknie z więzienia i połączy siły z szalonym naukowcem. Los mieszkańców Miasta Przygód wisi na włosku, więc dzielny patrol będzie musiał wkroczyć do akcji i powstrzymać super złoczyńców, zanim będzie za późno, a Skye będzie musiała nauczyć się, że nawet najmniejszy szczeniak może zrobić największą różnicę.

 Przez całą drogę powrotną trwały rozmowy na temat obejrzanej bajki, która zrobiły na przedszkolakach ogromne wrażenie. Wszyscy pełni wrażeń wróciliśmy do przedszkola.

Skip to content