Przedszkole Miejskie Kopernik w Grudziądzu

WIGILIA W PRZEDSZKOLU ul. Dworcowa

     Święta Bożego Narodzenia to magiczny i cudowny czas… Szczególnym dniem w naszym przedszkolu był 15 grudnia, kiedy ubrani w odświętne stroje, od rana wsłuchiwaliśmy się w ciche brzmienie kolęd. Zapachy, które docierały z kuchni, kolorowe lampki i ozdoby w sali, tworzyły niezwykłą atmosferę świąt!, a dzieci z grupy Motyle, które zmieniły się tego dnia w zielone elfy i śnieżynki, zaprosiły na wyjątkowe przedstawienie z ich udziałem. Pani Dyrektor złożyła wszystkim piękne życzenia i rozpoczęło się wspólne kolędowanie. My również w naszych salach, złożyliśmy sobie świąteczne życzenia. Wspólny czas z przyjaciółmi i Paniami był tak wyjątkowy, jak oczekiwany przez Nas gość!!! Święty Mikołaj odwiedził wszystkie dzieci i przyniósł prezenty. Był to magiczny dzień. Wesołych Świąt!!!

Skip to content